POLSKI DESIGN i POLSKA PRODUKCJA

ZAMÓWIENIA i DOSTAWA
 
1. Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia Klienta niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży Towarów objętych zamówieniem
(w przypadku płatności „za pobraniem”) lub niezwłocznie po uznaniu zapłaty za Towary na swym rachunku bankowym (w przypadku innych sposobów płatności).

2. Sposób dostawy oraz adres, pod którym dostawa będzie dokonana, powinny być określone przez Klienta w formularzu zamówienia.
3. Możliwe sposoby dostawy to:
KURIER  DPD 
KURIER DPD POBRANIE
4. Koszt dostawy uzależniony jest od: wybranego sposobu dostawy oraz wybranego sposobu płatności (przy płatności za pobraniem koszt dostawy jest wyższy). Klient jest zawiadamiany o koszcie dostawy danego Towaru przed złożeniem zamówienia.
5. Czas realizacji czyli produkcji zamówienia jest podany na karcie każdego produktu obok ceny
Czas realizacji zamówienia, jest sumą czasu potrzebnego do wyprodukowania zamówienia, podyktowane jest to tym, że nie posiadamy na stanie magazynowym wszystkich produktów .
Czas realizacji zamówienia wynosi 16 dni roboczych.
Czas realizacji zamówienia może być krótszy niż 16 dni roboczych w przypadku  trwania akcji specjalnych.
Sprzedawca zobowiązuje się, że przekaże Towary dostawcy w terminie maksymalnie 16 dni roboczych od przyjęcia zamówienia do realizacji. 
6. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w terminie określonym w ust. 5 powyżej, Sprzedawca może poinformować o tym Klienta pocztą elektroniczną,telefoniczną  na adres i nr telefonu podany przy rejestracji Konta lub przy składaniu zamówienia i zwrócić Klientowi całą otrzymaną sumę pieniężną – chyba, że Klient wyrazi zgodę na przedłużenie czasu otrzymania Towaru. Dotyczy to w szczególności produktów, które są produkowane pod zamówienie klienta
7. Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 1500 zł obowiązuje tylko w przypadku płatności z góry. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium